Logo
0 ks
za
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. RUDY PROFUMY kosmetika

RUDY PROFUMY kosmetika

Významná milánská společnost RUDY PROFUMI byla založena v roce 1920 určitým Spiridione Calabrese. Stal se parfumérem více než designem, obrátil se na výrobu kosmetiky poté, co se pokusil vlastnoručně připravit barvivo na vlasy ve svém malém kadeřnictví v Miláně přes San Paolo.
V roce 1914 nechal svého bratra převzít salon a založil v jeho domě malou dílnu, kde vyráběl kožené válečky na vlasy, blushers, prášky na obličej a rtěnky. První blusher, který produkoval, dostal jméno DOREN.
Byl prvním italským výrobcem kosmetických přípravků, který se zabýval tím, jak se mísí a zafixuje barvu rtů do tyčinky (v té době se skládaly z prášků lisovaných olejem, prodávaných v malých plechovkách).
Mnoho známých firem by přišlo do domu tohoto geniálního gentlemana, aby si koupil rtěnku a prodával ho pod svou vlastní tovární značkou. Takový byl jeho úspěch, získal titul Commendatore del Lavoro (doslovně Knight Commander of Industry).
Od malé rodinné dílny až po průmyslovou firmu a značku RUDY PROFUMI. Tato značka byla použita pro luxusní výrobky, zatímco méně nákladné zboží, které bylo prodáváno v obchodních domech a obchodech s luxusním zbožím, bylo označeno jako UBERY.
RUDY PROFUMI se brzy zvedl na význam s tím, že se mu dostalo spravedlivého podílu na rozhlasových reklamách a známém sloganu "Tajemství pohledu, které se kouzlo", které se také objevilo v nejprestižnějších dámských časopisech období a intervalovalo reklamy mezi rysy v kině .
První parfémy se objevily koncem třicátých let, včetně "Preludio Romantico", který byl propagován sloganem "Vůně, která vám přináší vůni, která vás přivede na mysl".

Zobrazuji 1-58 z 58
Produktů na stránku 72144216
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz