Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

DEKORA STYL
Vítězov 59 (Kolín)
Vítězov 56 (SKLAD)
tel: 721939884
info(a)zbozi-darky.cz
Jahodová Veronika: 721312944
Jahodová Ester: 721939884

Úvod » RUDY PROFUMY kosmetika

RUDY PROFUMY kosmetika

Významná milánská společnost RUDY PROFUMI byla založena v roce 1920 určitým Spiridione Calabrese. Stal se parfumérem více než designem, obrátil se na výrobu kosmetiky poté, co se pokusil vlastnoručně připravit barvivo na vlasy ve svém malém kadeřnictví v Miláně přes San Paolo.
V roce 1914 nechal svého bratra převzít salon a založil v jeho domě malou dílnu, kde vyráběl kožené válečky na vlasy, blushers, prášky na obličej a rtěnky. První blusher, který produkoval, dostal jméno DOREN.
Byl prvním italským výrobcem kosmetických přípravků, který se zabýval tím, jak se mísí a zafixuje barvu rtů do tyčinky (v té době se skládaly z prášků lisovaných olejem, prodávaných v malých plechovkách).
Mnoho známých firem by přišlo do domu tohoto geniálního gentlemana, aby si koupil rtěnku a prodával ho pod svou vlastní tovární značkou. Takový byl jeho úspěch, získal titul Commendatore del Lavoro (doslovně Knight Commander of Industry).
Od malé rodinné dílny až po průmyslovou firmu a značku RUDY PROFUMI. Tato značka byla použita pro luxusní výrobky, zatímco méně nákladné zboží, které bylo prodáváno v obchodních domech a obchodech s luxusním zbožím, bylo označeno jako UBERY.
RUDY PROFUMI se brzy zvedl na význam s tím, že se mu dostalo spravedlivého podílu na rozhlasových reklamách a známém sloganu "Tajemství pohledu, které se kouzlo", které se také objevilo v nejprestižnějších dámských časopisech období a intervalovalo reklamy mezi rysy v kině .
První parfémy se objevily koncem třicátých let, včetně "Preludio Romantico", který byl propagován sloganem "Vůně, která vám přináší vůni, která vás přivede na mysl".