Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

DEKORA STYL
Vítězov 59 (Kolín)
Vítězov 56 (SKLAD)
tel: 721939884
info(a)zbozi-darky.cz
Jahodová Veronika: 721312944
Jahodová Ester: 721939884

Úvod » Čokolády a pralinky

Čokolády a pralinky

Všechny čokoládové dobroty CHOCO BONTÉ vznikají pod rukama francouzského mistra cukráře Anaela Pomy. Proč si vybral Českou republiku?

Po dokončení prestižní odborné školy C. F. A. de Giens obor gastro – cukrář jsem pracoval v několika významných francouzských cukrárnách – Matyasy v La Crau, Dalvia v Brignoles, Banette v Brignoles. Náhoda tomu dala, že jsem se potkal s Čechem, který sbíral zkušenosti ve Francii. Pracovali jsme spolu a spřátelili se. Potom už to bylo jednoduché. Kamarád se v roce 2013 vracel domů a nabídl mi práci v Praze.

Neváhal jsem. Ve Francii je konkurence obrovská a je těžké se tam prosadit, což je tady – při vší úctě k českým cukrářům – přece jen jednodušší. A tak jsem nastoupil do pražské cukrárny Saint Tropez. Člověk je pořád nespokojený a neustále jej něco pudí, aby šel dál.

Stejné je to se mnou. V zavedené provozovně přece jen nemáte tolik volnosti, takže když jsem dostal nabídku vytvořit v České republice novou značku pralinek a čokoládových výrobků CHOCO BONTÉ, šel jsem do toho.

Tady se mohu plně realizovat, využít své znalosti, představivost a díky kvalitním surovinám vytvářet osvědčené výrobky podle francouzských receptur i čokoládové kreace podle vlastní fantazie. Ochutnali jste někdy například čokoládové speciality s kozím sýrem nebo třeba s paštikou?

Já si právě teď plním svůj sen a vy můžete taky – ochutnejte mé pralinky a čokoládu CHOCO BONTÉ.

Bon apetit!

Anael Poma